KURUMSAL

 

Unwol1982 yılında kurulmuş ve imalatına başlamıştır. Kurulduğu günden bu tarafa piyasada mamüllerinin yer aldığı aynı zamanda aranılan bir marka haline gelmiştir. Sürekli genişleyen ürün yelpazesiyle hem yerli hemde yabancı firmalara, yabancı markalarla aynı kalite ve daha ekonomik mamüllere hitap etmektedir.

Firmanın organizasyon yapısını sürekli artırılan ürün yelpazesi ve kalite, her zaman her yerde bulunan ürün stoğu, en uygun fiyata tedarik etme ve kısa zamanda teslimat olarak belirleyen UNWOL mühendisler ve teknik eleman eşliğinde Türk sanayisine katkıda bulunmaktadır. Kalifiye eleman ve makine parkıyla yurt içi ve yurt dışı iş ortaklarına üretim yapabilecek kapasitesi mevcuttur.

UNWOL; "Kalite kontrol edilmez, üretilir." felsefesiyle orta ve uzun vadede hedeflerini yurt içi ve yurt dışı pazarlarda aranılan bir marka haline gelmek olarak belirlemiştir.

UNWOL AİR BRAKE SYSTEM; Kalite standartlarını yakalamış, güvenilirlik ve yenilikçi anlayışi ile Dünya çapında bir marka olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir.